BİZ KİMİZ ve NE YAPARIZ

       FEMAKS DIŞ TİCARET 2009 yılında Konya'da kurulmuş ve kurulduğu günden beri dürüst, güvenilir ve samimi ticaret anlayışını hedeflemiştir.  Çok çeşitli ürün ve hizmetler sunmaktayız. Şirketimiz, hızla büyüyen bir kurumdur ve yaklaşan yıllar içerisinde bu değerlerini koruyarak önde gelen bir ithalat ihracat firması olmayı planlamaktadır. Temelde, Türk ürünlerinin ihracatını gerçekleştiren firmamız, birçok farklı ülkede, çok çeşitli ürünlerin ithalatını ve ihracatını da yapmaktadır. Şu anda firmamız 8 ülkede ithalat ve ihracat faaliyetlerini sürdürmektedir.
       
       Her gün, milyonlarca alıcı ve satıcı ticari iş fırsatları için aramalar yapmaktadır. Alıcılar güvenilir tedarikçiler arayışındadırlar ve ticari girişimde bulunmak için endişe duyarlar. Öte yandan, satıcılar, ürünlerini tanıtmak ve ürettiği ürünleri satmak için gerçek alıcılara ihtiyaç duyarlar.
       
       FEMAKS'a göre, her bir firma, ister alıcı ister satıcı olsun eşsizdir. Her ikisinin de ticaretlerini yolunda tutmaya hakları vardır ve para ve zaman kaybetmek istemezler. Bu sebeple, tedarikçilere ve satıcılara ulaşmak için bazı yöntemlere ihtiyaç duyarlar. Yani, bizim ile irtibata geçerler. Bizler, dünyanın her yerinden, çeşitli ve kaliteli çok çeşitli ürün sunarız. Alıcılar için iki yöntemimiz var. Alıcılar isterlerse ve biz talep ettikleri ürünleri sağlayabiliyorsak doğrudan bizden sipariş verebilirler. Sağlayabildiğimiz ürünleri görmek için lütfen tıklayınız. Alıcılar, ayrıca, tamamen ücretsiz olarak bizde bulunmayan ürünler için e-mail gönderebilirler. Bu yöntemi, tedarikçinin piyasasında aradıkları ürünün gerçek fiyatı hakkında bilgi almak için de kullanabilirler. Satıcılar bizimle irtibata geçerler. Bizler, ürün kataloglarını ve firma bilgilerini olası sipariş için kaydederiz. Böylelikle, üreticilere ürünlerini dünyanın farklı ülkelerinde satma ve tanıtma hizmeti sunarız.
       
       Tecrübeli kadromuz, kaliteli prensiplerimiz, satış öncesi ve sonrası hizmetlerimiz, nakliyat imkanlarımız, samimi ilişkilerimiz ve tedarikçilerimizle, sadece ticaretiniz için en iyi fiyatlarla en kaliteli ürünleri sunarız.

SAYGILARIMIZLA
FEMAKS DIŞ TİCARET YÖNETİMİ                                      
Her Hakkı Saklıdır. Ó 2009. Femaks Dış Ticaret Otomotiv LTD. STI.
anasayfa                hakkımızda                ürünlerimiz                 bize ulaşın                 iletişim                www.femaks.com.tr